Lista finalistów LXVII Olimpiady Matematycznej

Lista finalistów LXVII Olimpiady Matematycznej

1 Piotr Ambroszczyk III II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
2 Radomił Baran Ie LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
3 Michał Bączyk III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
4 Jakub Boguta II I LO im St. Staszica Lublin
5 Bartłomiej Bollin II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
6 Jakub Brojacz II VIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice
7 Franciszek Budrowski II I LO im. Adama Mickiewicza Białystok
8 Damian Burczyk I III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
9 Paweł Burzyński II III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
10 Michał Chojnowski II I LO im. Zygmunta Krasińskiego Ciechanów
11 Grzegorz Ciesielski III III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Wrocław
12 Aleksandra Cynk I g V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
13 Paweł Czyż III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
14 Grzegorz Dłużewski III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
15 Igor Dolecki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
16 Maciej Dziuba III Gimnazjum nr 1 w Końskich Końskie
17 Jan Fornal III Gimnazjum nr 9 im. Królowej Jadwigi w Rzeszowie Rzeszów
18 Kamil Galewski III Gimnazjum nr 5 Piotrków Trybunalski
19 Filip Gawron I III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
20 Mateusz Goślinowski III XIII LO Szczecin
21 Tomasz Grześkiewicz II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
22 Adam Jabłonowski III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
23 Łukasz Janeczko III e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
24 Krzysztof Kacprzyk II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
25 Łukasz Kamiński I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
26 Katarzyna Kępińska III Gimnazjum Dwujęzyczne w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących Chorzów
27 Tomasz Kiełbasa III Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 Warszawa
28 Mateusz Klein III III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
29 Wojciech Klemens III V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
30 Adam Klukowski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
31 Mateusz Kobak IIId LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
32 Konrad Komisarczyk III II LO im. Marii Skłodowskiej-Curie Końskie
33 Wojciech Kończewski III ZSOg. Nr 6, VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz
34 Marcin Korona III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
35 Maciej Korpalski II III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Wrocław
36 Konstanty Kostrzewski III Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Katowice
37 Tomasz Kościuszko III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
38 Wiktoria Kośny III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
39 Piotr Kowalewski I III LO im. Mar.Woj.RP Gdynia
40 Adrian Koźluk II XIII LO Szczecin
41 Piotr Kram I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
42 Jakub Kubacki II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
43 Stanisław Kurdziałek III I LO im St. Staszica Lublin
44 Jacek Kurek III I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie Kraków
45 Radek Emanuel Kusek III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
46 Jarosław Kwiecień III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
47 Jan Lebioda II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
48 Filip Lisiewski III VIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice
49 Michał Łupiński III I LO im. Tadeusza Kościuszki Łomża
50 Tomasz Makowski II ZSO im. Stefana Żeromskiego Iława
51 Maciej Maruszczak I XIII LO Szczecin
52 Marcin Massalski III I LO im. Mikołaja Kopernika Łódź
53 Józef Mastalarz I XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
54 Wojciech Matusiak III I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika Katowice
55 Patryk Mazgaj IIId LO im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek Rzeszów
56 Jan Mirkiewicz III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
57 Piotr Bartosz Mitosek III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
58 Wojciech Mitros II XIII LO Szczecin
59 Marta Mościcka III V Liceum Ogólnokształcące Bielsko-Biała
60 Piotr Naumowicz III III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
61 Karol Niczyj III LO Żagań
62 Stanisław Nowak III g V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
63 Jakub Ochnik II LO w Kolegium Świętej Rodziny Łomianki
64 Wojciech Olejniczak I ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
65 Jan Olkowski II b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
66 Piotr Pawlak III Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im.F.Nowowiejskiego Gdańsk
67 Paweł Pawlik I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
68 Bogna Pawlus II Liceum Ogólnokształcące Milówka
69 Jakub Perlin III b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
70 Juliusz Pham I III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
71 Wojciech Pietroń III I LO im St. Staszica Lublin
72 Paweł Piwek III LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
73 Paweł Poczobut II XIII LO Szczecin
74 Marcin Pracki III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
75 Rafał Pragacz III LO im. Św. Jadwigi Królowej Kielce
76 Michał Prończuk III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
77 Tomasz Przybyłowski II ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
78 Wojciech Przybyszewski III LO im. Bolesława Prusa Skierniewice
79 Artur Puzio II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
80 Michał Pychtin II XIII LO Szczecin
81 Mateusz Radecki III VI LO im. Jana Kochanowskiego Radom
82 Błażej Rozwoda II e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
83 Jakub Różycki II e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
84 Marcel Rychlewski III VIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie Katowice
85 Paweł Sawicki I III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
86 Marcin Sidorowicz III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
87 Michał Siennicki I b XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
88 Bartosz Smoczyński III V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego Warszawa
89 Philip Smolenski-Jensen II XIII LO Szczecin
90 Leszek Sołdan III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
91 Szymon Stolarczyk II II LO im. Cypriana Kamila Norwida Ostrołęka
92 Stanisław Strzelecki I a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
93 Michał Szachniewicz III III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Wrocław
94 Kamil Szubiński III XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej Wrocław
95 Kamila Śledź III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
96 Łukasz Śliwiński III III LO im.Mar.Woj. RP Gdynia
97 Jan Tabaszewski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
98 Jerzy Teisseyre II a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
99 Mariusz Trela I e V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
100 Diana Trokowska III XIII LO Szczecin
101 Tomasz Urbański III I LO im. Bolesława Chrobrego Piotrków Trybunalski
102 Wojciech Wawrów IIIe LO św.Marii Magdaleny Poznań
103 Jakub Węgrecki II III Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza Tarnów
104 Jakub Wiaterek II I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego Gliwice
105 Aleksander Wiącek III IVLO im. M. Kopernika w Rzeszowie Rzeszów
106 Ewa Wieczorek III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
107 Krzysztof Wyszomirski III a XIV LO im. Stanisława Staszica Warszawa
108 Krzysztof Zamarski III V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
109 Barbara Zięba II III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza Wrocław
110 Mieszko Sławomir Zimny II XII LO im. Stanisława Wyspiańskiego Łódź
111 Artur Zubilewicz III g V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie Kraków
112 Szymon Zwara III ZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie Toruń
113 Tomasz Żebracki III ZSOg. Nr 6, VI LO im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Bydgoszcz